Післяматчева прес-конференція тренера «Олімпіка»

Футбол України 21 Серпня, 21:44 2517
Післяматчева прес-конференція тренера «Олімпіка»  | 19-27
Головний тренер «Олімпіку» Ігор Климовський прокоментував поразку його команди в поєдинку 1-го туру УПЛ з «Динамо» (1:4).
«Дуже багато пропускаємо. Вже на 5-й хвилині нам забивають гол, потім відразу другий... Після того як ми скоротили розрив у рахунку, гра перетворилася. Ми почали контролювати м'яч, створювати моменти...

У перерві ми з хлопцями розібрали ситуації, де ми діяли неправильно і другу половину зустрічі теж почали непогано, але третій гол, на жаль, нас надломив. Ми опустили руки. А четверте взяття воріт від суперника нас добило. У нас є травмовані хлопці. Сьогодні не міг допомогти нам капітан команди.

Тритижнева перерва в чемпіонаті піде нам на користь. Ми чекаємо приїзду декількох футболістів, які повинні нас підсилити. В основному це іноземці. Вінгер, нападник, опорний півзахисник. Треба додавати, щоб бути більш конкурентоспроможними в цьому сезоні», - сказав Климовський.