Володимир Зеленський: «Настане день, коли «Динамо» і «Шахтар» зіграють в мирному Донецьку»

Футбол України 21 Серпня, 23:10 1659
Володимир Зеленський: «Настане день, коли «Динамо» і «Шахтар» зіграють в мирному Донецьку» Фото: 1927.kiev.ua
Президент України Володимир Зеленський прокоментував відродження футбольного клубу «Кривбас», не забувши згадати знакове для УПЛ протистояння між «Динамо» і «Шахтарем».

«Вчора у моєму рідному Кривому Розі сталася радісна подія, на яку люди чекали сім років, – своє існування відродив футбольний клуб «Кривбас». Я щиро бажаю йому успіхів і перемог! Не тому, що це команда з мого рідного міста. А тому, що кожному регіону України вкрай потрібно якомога більше приводів для радості та гордості.

Останні три дні я здійснюю робочі поїздки регіонами країни. Ми розуміємо, наскільки важливо «зшивати» Україну. Мова не лише про єднання довкола національної ідеї. Не тільки про нові дороги та мости, які з’єднують країну. Мова і про єднання українців довкола щасливих емоцій. Спорт, зокрема футбол, вирішує це завдання. Саме тому ми зробимо все можливе, щоб першість України з футболу знову стала справжнім святом для людей.

Щоб новими перемогами на найвищому рівні уболівальників знову радували «Дніпро», харківський «Металіст», львівські «Карпати», одеський «Чорноморець», луцька «Волинь», ужгородська «Говерла», запорізький та донецький «Металурги», чернівецька «Буковина», звичайно – сімферопольська «Таврія», а також багато інших. І щоб таке поняття, як «клуби-переселенці», назавжди зникло з ужитку. І настане день, коли класичне українське дербі між «Динамо» та «Шахтарем» відбудеться на «Донбас Арені», в українському, мирному та спокійному Донецьку», – написав Зеленський у фейсбуці.