Команди Вернидуба і Мілевського сенсаційно програли в чемпіонаті Білорусі

Світовий футбол 21 Серпня, 23:24 1707
Команди Вернидуба і Мілевського сенсаційно програли в чемпіонаті Білорусі | 19-27
У 22 турі чемпіонату Білорусі солігорський «Шахтар» Юрія Вернидуба програв на виїзді «Іслочі», а брестське «Динамо» Артема Мілевського і Євгена Хачеріді поступилося «Белшині».

«Динамо» (Брест) - «Белшина» - 1:2 (0:1, 1:1)
Голи: 0:1 - 41 Рекіш, 1:1 - 53 Юзепчук, 1:2 - 60 Ковель.

Динамо вважалось явним фаворитом. Але це не завадило команді з Бреста пропустити наприкінці першого тайму. По перерві колеги Мілевського забили, проте вже через кілька хвилин пропустили вдруге від Белшини – відзначився екс-карпатівець Леонід Ковель. Поєдинок так і завершився з рахунком 1:2 на користь гостей. До слова, Мілевський вийшов на заміну на 68 хвилині та отримав жовту картку, Хачеріді залишався на лавці протягом всього матчу, а Нойок був поза заявкою через мікротравму.

Динамо після 22-го туру посідає 9-ту сходинку, маючи у своєму активі 29 очок. Белшина розташувалась на 14 місці з 19 пунктами та продовжує боротьбу за виживання.

«Іслоч» - «Шахтар» (Солігорськ) - 4:2 (1:0, 3:2)
Голи: 1:0 - 10 Юсов, 1:1 - 48 Архипов, 2:1 - 69 Юсов, 3:1 - 71 Януш, 3:2 - 86 Бурко, 4:2 - 90 Януш.

Шахтар Вернидуба вважався фаворитом поєдинку, проте вже на старті пропустив прикрий м'яч – українець Юсов відзначився на 10 хвилині. У другому таймі команди були більш результативними: спочатку Архіпов зрівняв рахунок, а потім Дмитро Юсов забив вдруге. Через дві хвилини рахунок став 3:1 – Януш розпочав відлік забитих м'ячів у цьому матчі. Підопічні українського тренера забили наприкінці поєдинку, проте це не допомогло. У додатковий час Януш відзначився вдруге та встановив остаточний рахунок матчу – 4:2.

Після 22-го туру команда Вернидуба продовжує утримувати лідерство білоруської першості. У них 43 пункти, а у найближчого переслідувача – БАТЕ – 40 очків та матч у запасі. До цього поєдинку безпрограшна серія команди українця налічувала 16 матчів.

«Слуцьк» - «Динамо» (Мінськ) - 1:2
Голи: 1:0 - 26 Сіріма, 1:1 - 29 Шикавка, 1:2 - 51 Шикавка.