Луїш Каштру: «Не бачу потреби проводити велику ротацію перед «Динамо»

Футбол України 21 Серпня, 23:33 1420
Луїш Каштру: «Не бачу потреби проводити велику ротацію перед «Динамо»
Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу своєї команди в матчі першого туру УПЛ проти «Колоса» (3:1).

- Гра з «Колосом», а через кілька днів матч з «Динамо». Відпочинку практично немає. Зрозуміло, що після насиченого сезону є психологічна втома, немає часу відновитися.

- Всі знаходяться в однаковій ситуації. Ми не зовсім в перевазі, адже зовсім недавно закінчився наш сезон. Але зараз не потрібно шукати відмовки. Необхідно дивитися вперед, потрібно грати. Ми повинні підходити до цього сезону з такими ж амбіціями, як і завжди - перемагати, перемагати і перемагати. Також ми повинні заробляти титули. Будемо багато працювати, щоб це сталося!

- Ви практично не провели ротацію в порівнянні з матчем Ліги Європи. Чи встигне відновитися команда до матчу з «Динамо» в Суперкубку?

- Команда не перезавантажена іграми. У нас було 4 дні, щоб відновитися до цього матчу. Зараз буде ще 4 дні до гри з «Динамо». Потім хлопці, які не поїдуть до збірних, відпочинуть трохи. Тому не бачу потреби проводити велику ротацію, - сказав Каштру.