Футбол України 22 Серпня, 21:37 2398
1-й тур ЧУ, матчі суботи: Маркевич стартував розгромною поразкою, «Десна» покарала «Зорю»  | 19-27
Вашій увазі результати матчів суботи в УПЛ.

«Маріуполь» із новим тренером на чолі поступається в «Олександрії».

«Олександрія» - «Маріуполь» 4:1

Голи: Шастал 45, Гордієнко 47, Мишенко 49, Безбородько 90+1 - Кулаков 82

Луганці завдяки голу екс-капітана сіверян Дениса Фаворова вели в рахунку після першого тайму. Проте у другій половині четверта команда минулого чемпіонату забила тричі.

«Десна» - «Зоря» 3:1

Голи: Філіппов 57 (пен.), Тамм 62, Будківський 74 - Фаворов 43

Головний тренер чернігівської «Десни» Олександр Рябоконь поділився думками після перемоги над луганською «Зорею» в матчі першого туру УПЛ.

«Ми не ворожимо з замінами. Будківський знав, що вийде. Він добре увійшов у гру. Зрозумів ситуацію, чому не вийшов у старті. Був активним. Таких футболістів у нас небагато.
У першому таймі команди блокували дії один одного, в тому числі динамічним, тактичним пресингом. Шахова партія в першому таймі. У другому більш динамічна, темпова, щира гра.
Ми гнучка команда, під кожного суперника шукаємо ходи, щоб їм було незручно, а нам зручно. У суперника два активних нападаючих, тому у нас вийшли три центральні захисники. Ми і в минулому застосовували цю схему, хоч і не так часто», - розповів Рябоконь.

Наставник луганчан прокоментував поразку від «Десни»:

«Перший тайм можна занести нам в актив - був гарний рух з м'ячем і без. Забили гол. Стандарти - це коник «Десни». Вони скористалися плутаниною. Коли рахунок 1:2 - розкриваєшся, потім стало 1:3. Заслужена перемога «Десни». Хороший перший тайм. За рахунок нього можемо розвиватися.

Новачки старалися, вони звикають до вимог. Можу тільки компліменти говорити по роботі на тренуваннях. Але в таких матчах завжди є хвилювання, можливо, не змогли з ним впоратися. Хотілося б, щоб новачки швидше інтегрувалися.

Другий тайм не вийшов, «Десна» додала. Поразка є поразка. Травма Абу Ханни - ігровий момент, але прикро, коли треба міняти гравця вже в першому таймі», - розповів Скрипник.