Богдан Лєднєв оцінив старт сезону та поділився очікуваннями від протистояння з «Шахтарем»

Динамо Київ 22 Серпня, 22:30 2144
Богдан Лєднєв оцінив старт сезону та поділився очікуваннями від протистояння з «Шахтарем» Фото: 1927.kiev.ua
Півзахисник «Динамо» Богдан Лєднєв, для якого матч із «Олімпіком» став дебютним у складі «біло-синіх» у чемпіонаті України, поділився своїми емоціями від минулого поєдинку, а також очікуваннями від майбутнього протистояння з «Шахтарем» за Суперкубок країни.

- Емоції від матчу з «Олімпіком», звичайно, лише хороші. Виграти першу гру в сезоні завжди важливо. Добре, що вдалося долучитися до перемоги, тому, звичайно, дуже радий. Тепер у піднесеному настрої будемо готуватися до матчу за Суперкубок України проти «Шахтаря».

- Морально готував себе до виходу на поле?

- Звичайно, дуже хотілося вийти й готувався до матчу. Дякую, що Містер дав шанс.

- Яка установка була від головного тренера?

- Ми відпрацьовуємо ситуації, максимально наближені до ігрових, кожен гравець діє на своїй позиції – це все нам поясняють у тренувальному процесі. А вже у грі ми виходимо на полі й знаємо, що робити в тому чи іншому моменті.

- Ти казав, що до останнього моменту не було зрозуміло, чи залишишся ти в «Динамо». Чи хотілося все ж залишитися в команді або був готовий піти в оренду?

- Я повернувся до «Динамо» й дуже хотів залишитися тут. Дуже радий, що все склалося саме так. Я дуже довго чекав цього моменту, і нарешті дочекався.

- Чи знайшли спільну мову з Мірчею Луческу, добре розумієш, чого він вимагає від вас на полі?

- Це тренер із великим ім’ям, і одне задоволення працювати під його керівництвом. Думаю, співпраця з Містером дасть поштовх особливо для молоді, тому що в нього багато досвіду, і всі лише додаватимуть у майстерності.

- Перед цим сезоном повернулися з оренд багато гравців – ти, Тимчик, Супряга. Як думаєш, чи буде він розраховувати на вас у подальшому?

- Наше головне завдання – доводити на тренуваннях, проявляти себе. Якщо всі будуть віддаватися по максимуму, то буде й довіра, й будемо грати.

- У «Олімпіка» виграли з великим рахунком – 4:1. Це додає впевненості перед наступними поєдинками, в яких так само будете намагатися вести гру?

- Одна з наших установок на гру – тримання м’яча, відпрацьовуємо це на тренуваннях. Звичайно, в наступних матчах також будемо намагатися домінувати та диктувати свою гру.

- Чи відрізняється стиль гри Луческу від команд, де ти виступав раніше?

- У кожного тренера є свій підхід, стиль гри. Тим паче такий клуб, як «Динамо», має диктувати свої умови на полі й домінувати.

- Матч з «Олімпіком» уже минув, і, напевно, тепер усі думки про поєдинок за Суперкубок країни проти «Шахтаря». Які очікування від майбутнього протистояння з «гірниками»?

- Нам і Містер каже, що тепер потрібно готуватися до майбутнього поєдинку. Налаштовуємося лише на позитивний результат, на полі віддаватимемося по максимуму для його досягнення.

- Добре, що матч у Києві проходить?

- Звичайно, добре, адже ми фактично у себе вдома будемо грати. Це додатковий плюс.