Три думки про трансфер форварда Артема Кравця в «Динамо»

Динамо Київ 23 Серпня, 11:31 2221
Три думки про трансфер форварда Артема Кравця в «Динамо»
Український нападник Артем Кравець повертається в київське «Динамо»

20 серпня, «Динамо» підписало контракт з Артемом Кравцем. Напередодні турецький «Кайсеріспор» попрощався з українським форвардом. Кравець в своєму Instagram відповів взаємністю турецькому клубові. 31-річний українець провів в турецькому клубі 2,5 року. Забив 21 гол і зробив 1 асист в 63 матчах. За даними Transfermarkt, у футболіста залишався ще 1 рік за контрактом з «Кайсеріспором».

Depo.Сектор аналізує, що «Динамо» отримає від повернення досвідченого форварда.

Посилення конкуренції

Кравець перебуває в оптимальних фізичних та вікових кондиціях для того, щоб нав'язати конкуренці форвардам «Динамо», які вже є в клубі. Більшість з них, як от Русин, Бєсєдін, Супряга матимуть що почерпнути від футболіста, який останні чотири роки грав за різні команди в Європі в топ-чемпіонатах. І час від час, Кравець був доволі успішним форвардом. Ймовірно, Мірча Луческу, з яким повернення Кравця узгодили, відправить когось з атакувальних гравців команди в оренду або й взагалі виставить на трансфер. І першою жертвою повернення Кравця виглядає Франк Соль, який вже і при Луческу не може знайти своєї гри.

Стиль Кравця

Артем – типовий «фінішер». Форвард, який робить останній дотик в командній атаці, переправляючи м'яч у ворота. Футболіст також добре грає головою, що важливо у фланговій грі Луческу. Кравцеві не потрібна адаптація і простосовуватися до українських реалій. Йому добре відомий стиль і рівень суперників. Кому не потрібен такий вільний агент.

Темний бік медалі

Цей трансфер аж ніяк не назвеш на перспективу. А відтак футболіст, який через сезон-два може завершити кар'єру, забиратиме ігровий час і місце на полі в того ж перспективного Владислава Супряги. Кравець також доволі травматичний футболіст. В минулому сезоні через пошкодження він пропустив 4 місяці. Ніхто не може гарантувати, що футболіст, який грав в чемпіонатах Німеччини та Іспанії, зараз знаходитиме мотивацію грати в УПЛ.

Як бачимо є чимало плюсів в поверненні Артем Кравця в київський клуб, але є і не менше ризиків. Гра розставить все на свої місця.