Світовий футбол 23 Серпня, 16:11 942
«Фехервар» із Петряком врятувався на останніх хвилинах та обігнав «Ференцварош» Реброва  | 19-27
​Фехервар у компенсований час врятував нічию в матчі 2-го туру чемпіонату Угорщини проти Пакша.

Чемпіонат Угорщини 2020/21, 3-й тур

Фехервар – Пакш – 1:1

Голи: Ходжич, 90+3 – Селпал, 80

Перший тайм пройшов без голів, та й у другій половині команди довго не могли забити попри перевагу Фехервара. Однак, саме Пакш вийшов вперед завдяки голу Селпала на 80 хвилині. Але Фехервар врятувався вже в компенсований час завдяки голу Ходжича. Зазначимо, що Петряк з'явився на полі на 75 хвилині.

Таким чином, Фехервар набрав 2 очки та піднявся на п'яте місце, обігнавши Ференцварош Реброва (матч підопічних українського наставника перенесений – прим. «Футбол 24»). Пакш з 1 пунктом розташувався на 8 сходинці.