Кредит онлайн для студентів: огляд вересневих пропозицій від МФО

Світовий футбол 23 Серпня, 21:39 1428
Кредит онлайн для студентів: огляд вересневих пропозицій від МФО
Кредит для студентів – чи не найпопулярніший запит серед української молоді. Особливо зараз, коли почався новий навчальний рік, потреба в швидких грошах, через додаткові витрати, неймовірно зростає.

Moneezy Україна – міжнародна платформа по порівнянню онлайн позик підготувала для вас вибірку з деяких пропозицій, які будуть найцікавішими для студентів, що шукають вигідні варіанти онлайн кредитів. Сьогоднішній вибір пав на Alex Credit, CCloan та CreditPlus.

Важливе зауваження: аби отримати онлайн кредит без відмови – ви повинні показати наявність у вас джерела постійного доходу. Так як ви - студент, це може бути ваша стипендія, студентська робота, дохід від фриланс діяльності, тощо. Обираючи суму онлайн позики, не перевищуйте 65% від вашого місячного доходу. Таким чином, ви без проблем зможете повернути позику зі всіма відсотками та комісіями назад.

CreditPlus (Кредіт Плюс) надає онлайн кредити для студентів від 18 років на суму до 10 тисяч при першому зверненні, і до 15 тисяч – при всіх наступних. Наразі можливо оформити безвідсотковий кредит (під 0,01%) на суму до 10 тисяч гривень. При подальших зверненнях відсоток на онлайн позику буде становити 1,9%. Але якщо ви хочете обрати МФО, в якому можна заощадити, Кредіт Плюс може запропонувати вам вигідну програму лояльності.

Alex Credit (Алєкс Кредіт) пропонує онлайн кредити для студентів від 18 на суму від 100 до 12 тисяч гривень терміном до 30 днів. Якщо вам потрібна маленька сума – до 3000 гривень, ви можете оформити безвідсотковий кредит (під 0,01% на день). Більш того, Алєкс Кредіт проводять акцію протягом всього вересня, за допомогою якої ви зможете виграти нові телефони, планшети та комп’ютери необхідні для вашого навчання. Окрім тимчасових пропозицій, ви можете скористатися програмою лояльності від Алєкс Кредіт і заощадити до 40 відсотків на ваших подальших онлайн кредитах.

CCloan (ССлоан) Україна пропонує онлайн кредити студентам від 20 років. Максимальна сума позики – 15 тисяч гривень терміном до 30 днів. До 16 вересня (включно) при оформленні онлайн позик можна виграти один з 15 сертифікатів на 1 тисячу гривень, які ви можете витратити в “Епіцентрі”. Більш того, CCloan пропонує вигідну програму лояльності для своїх повторних користувачів.

Більше варіантів онлайн кредитів та більше детальних описів доступні на сайті Moneezy Україна. Всі найвигідніші пропозиції зібрані на одній платформі, що значно заощадить ваш час та нерви.