«Шахтар» – «Динамо»: прогноз і ставка Олексія Андронова

Динамо Київ 24 Серпня, 22:58 2325
«Шахтар» – «Динамо»: прогноз і ставка Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах України, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Шахтар» – «Динамо» в фіналі Суперкубка України сезону-2020/21.
«Вся справа в тому, що «Динамо» очолив Мірча Луческу, багаторічний тренер донецького «Шахтаря». Обидві команди здобули перемоги в перших іграх чемпіонату України.

Природно, що обидві команди розраховують на перемогу, тому що матч має дуже важливе психологічне значення. Якщо Луческу зможе обіграти «Шахтар», то це буде великим ударом для його першого клубу і, напевно, підмогою для «Динамо».

Я припускаю, що ми побачимо атакувальний футбол. Луческу навряд чи буде закриватися в обороні, тим більше цього не буде робити «Шахтар», він просто не вміє це робити. З огляду на те, що у команд виникли проблеми, і вони пропустили в перших своїх іграх, то ставити треба на голи.

Обидві заб’ють і тотал матчу більше 2,5 м’яча – відмінний варіант з коефіцієнтом 2,13», - наводить прогноз Олексія Андронова «Рейтинг Букмекерів».