Андрій Воробей: «По суперкубковій грі можна буде сказати, чи може «Динамо» розраховувати на чемпіонство»

Динамо Київ 25 Серпня, 00:55 1761
Андрій Воробей: «По суперкубковій грі можна буде сказати, чи може «Динамо» розраховувати на чемпіонство»
Колишній гравець «Шахтаря», футбольний експерт Андрій Воробей поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу за Суперкубок України «Шахтар» - «Динамо».

— Перший матч «Динамо» із «Олімпіком» - не показник. Поки що не видно малюнка гри, яку хоче бачити Луческу. Він тільки прийняв команду, за такий короткий час особливо нічого не зміниш. Тим більше, є багато травмованих футболістів, є хворі. Тому від цієї гри не варто відштовхуватися і робити якісь висновки.

— Мабуть, це буде одне і найцікавіших по інтризі протистоянь «Динамо» і «Шахтаря»?

— На даний момент, це протистояння «Шахтар» - Луческу. Всім цікаво, як Мірча зіграє проти свої команди. І, звичайно, цікаво, як гравці киян будуть розуміти і втілювати на полі те, що від них вимагає тренер.

— Чи зможе Луческу переграти свою колишню команду в матчі за Суперкубок України?

— На мою думку, фаворитом є «Шахтар». «Гірники» зараз на ходу. Знаючи Луческу, він кожного суперника вивчає досконально. Тим паче, «Шахтар» він знає зсередини, всю систему. Знає, як грають бразильці. Напевно, за три-чотири дні до матчу гравці «Динамо» мають по два теоретичних заняття на день. Очікую, що кияни знатимуть сильні і слабкі сторони «Шахтаря». Впевнений, що Луческу донесе команді сильні і слабкі сторони «Шахтаря».

Звісно, рівень гравців «гірників» вище, але команда може класно провести матч, але поступитися в кінцівці. Від цього ніхто не застрахований. Тим цікавіше буде дивитися цей матч - як Луческу перебудує «Динамо», як гравці його розумітимуть, як футболісти «Шахтаря» віднесуться до цього протистояння.

— Все буде вирішено в основний час чи очікуєте на пенальті?

— Хотів би, щоб все вирішилося в основний час. Пенальті - це лотерея.

— По цій грі можна буде оцінити, хто стане майбутнім лідером УПЛ?

— В будь-якому разі, будемо розуміти, якою зараз є гра «Динамо». «Шахтар» ми бачили в Лізі Європі. По «Олімпіку» теж не скажеш нічого про форму «Динамо». По грі в матчі за Суперкубок можна буде сказати, чи може «Динамо» розраховувати на чемпіонство. Точною відповіді не буде, але отримаємо хоча б загальну картину.

Микола Тимощук