«Шахтар» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Футбол України 25 Серпня, 12:10 1210
«Шахтар» – «Динамо»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
Ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і новий експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч за Суперкубок України, в якому зіграють «Шахтар» і «Динамо».

Перші матчі «Шахтаря» й «Динамо» в новому сезоні одразу ж підкорегували розклади букмекерів на Суперкубок України. «Гірники» усе такі ж фаворити, але вже не настільки явні.

Причина зрозуміла – кияни видали ударний старт, який показав результати вдалої міжсезонної роботи. Почерк Луческу видно одразу. Команда швидко адаптувалася під нові тонкощі тактики 4-2-3-1. І, здається, гравцям вони до вподоби. У динамівців піднесений настрій і надмірна зарядженість виграти у «Шахтаря», котрому за останні три місяці програли двічі. І двічі по ділу.

У суперника, здається, ще не минула психологічна пригніченість після гіркого вильоту з єврокубків. Але в якому б стані нині команда не була – жага проявити себе на фоні колишнього тренера точно візьме гору. Клас футболістів і якість футболу у донеччан все рівно вище. Додайте сюди ще абсолютну зіграність складу. Це дає мені впевненість стверджувати, що трофей буде в їхніх руках.

Ставлю на переконливу перемогу «Шахтаря» з різницею більш, ніж в один м’яч. Коефіцієнт 2,8 виглядає спокусливим. Тож треба брати!