Григорій Суркіс: «Є надія, що велика перемога буде через кілька тижнів»

Динамо Київ 26 Серпня, 11:49 2324
Григорій Суркіс: «Є надія, що велика перемога буде через кілька тижнів»
Почесний член УЄФА поки не поспішає радіти.

Як відзначив Григорій Михайлович у коментарі “Динамо Київ TV”, по-справжньому великою перемогою для “Динамо” стане вихід до групового етапу Ліги чемпіонів.

- Перш за все, давайте бути виваженими. Це перший крок до можливих майбутніх перемог, до повернення нашого славетного клубу на переможну ходу. Тоді ми будемо казати, що це не “маленький тортик”, а ласощі, які всі вболівальники зможуть відчувати кожного матчу.

Головний тренер сказав, що це малесенький подарунок і самим хлопцям, і клубу, і вболівальникам. І цей крок дає сподівання на те, що велика перемога буде через декілька тижнів, коли ми потрапимо до групового етапу Ліги чемпіонів. Тому давайте чекати продовження феєрії, пов’язаної з перемогами нашого рідного клубу.

- Ми бачимо, як завдяки тренувальному процесу, по-новому побудованому в команді Мірчею Луческу, футболісти постають в іншій якості...

- Давайте дивитися не лише на те, що вони постають в новій якості, давайте казати про те, що деякі гравці поновлюють свої якості, за які їх, власне, і запрошували в команду. Подивіться на Родрігеса. Подивіться на Соля, вихід якого замість Супряги викликав здивування у багатьох прихильників “Динамо”. Але, мабуть, це не тільки інтуїція, а ще й стратегічне мислення нашого коуча, який знає, як потрібно грати команді, яким чином вимірювати терпіння.

Тому пропоную сьогодні не піддаватися емоціям, а, насолодившись успіхом, очікувати повернення гравців, які можуть по праву оспорювати своє місце у складі. Адже потрібно враховувати, що команда грала без 6-7 гравців основного складу та з абсолютно новою лінією оборони - лише Караваєв іноді виходив на позиції лівого захисника. Для Кендзьори роль правого центрального захисника - нова, Сирота провів лише кілька матчів у основному складі. Думаю, що Містер знає, що потрібно зробити, щоб налаштувати команду на перемоги, які надихнуть хлопців. Безумовно, вони вірять тренеру, почали інакше працювати, інакше мислити, інакше виглядають тактично. Одним словом, це тільки початок.