Лужний: «Смалійчук – психічно неврівноважена людина»

Футбол України 27 Серпня, 10:46 628
Лужний: «Смалійчук – психічно неврівноважена людина»
Олег Лужний прокоментував ситуацію з «Карпатами».

Співвласник «Карпат» Олега Смалійчук знищує львівський клуб.

Про це розповів ексгравець національної збірної України Олег Лужний.

«Це взагалі нездорова ситуація. Співвласник Карпат Олег Смалійчук – психічно неврівноважена людина. Це вам скаже будь-який лікар чи психолог. Для чого купувати половину акцій футбольного клубу й не піднімати команду з останнього місця і згодом боротися за єврокубки, а топити її, заганяти у Другу лігу? Щоби знищити і потім робити Карпати (Галич)? Який зміст у цьому?

Що би зробила в цьому разі нормальна людина? От, для прикладу, ти купив машину, відремонтував її, привів у порядок і їздиш далі. А Смалійчук не з'являвся в клубі, не звертався до гравців. А потім каже, що нам Карпати не потрібні. Тоді навіщо ти їх купив? Проблема, що зараз в Україні у футбол лізе багато людей, котрі не розуміють, що і як вони мають робити. Можу побитися об заклад: Смалійчук не є співвласником Карпат, за ним хтось стоїть.
На місці фанатів я би розібрався з новим співвласником Карпат, котрий пускає команду під плінтус. Натомість вони його підтримують. Що буде далі зі львівськими Карпатами? На мою думку, треба покликати Олега Смалійчука на зустріч з уболівальниками, нехай він пояснить ситуацію», - розповів Лужний.