Іван Яремчук: «Буде важко, але треба відроджувати «Динамо»

Динамо Київ 27 Серпня, 23:37 1160
Іван Яремчук: «Буде важко, але треба відроджувати «Динамо»
Легендарний гравець київського «Динамо» Іван Яремчук поділився своїми очікуваннями від призначення Мірчі Луческу головним тренером «біло-синіх».

Бесіда відбулася у день матчу за Суперкубок України, але до стартового свистка. І треба уточнити, що Іван Іванович зі 100% точністю передбачив, що виграє той, хто реалізує свої моменти.

- Футбол є футбол. Ви ж бачили на прикладі Ліги чемпіонів і Ліги Європи, що якщо не забиваєш ти - забивають тобі. Скільки моментів є багато. Головне у футболі - реалізація гольових моментів. Є момент - забив. І вже тактику будуєш по-іншому. А коли у тебе 10 моментів і жодного не забиваєш, то тобі заб'ють якийсь випадковий.

- Дехто не схвалює призначення Луческу, але вже більшість, напевне, таки схвалює. Яка Ваша думка? Це нормально, якщо настільки колись принциповий суперник очолює твій клуб?

- Якщо Ігор Суркіс бачить у ньому хорошого спеціаліста, який може привести «Динамо» до чемпіонських медалей, то чому ні? Чому б не спробувати? Не дарма його у команду запросили. А щоб він з «Динамо» добивався максимальних успіхів.

Але зараз такий час... Коронавірус, пусті трибуни, немає підтримки вболівальників, 12-го гравця. Коли я грав, у нас 100 тисяч стадіон був, і все забито, все гуде. Виходиш на поле і не знаєш, куди дивитися - все заповнено, весь стадіон заповнений уболівальниками. А зараз грають за пустих трибун. Якось воно... Не той на душі ажіотаж.

Також багато травмованих у нас футболістів. Тому я не знаю, скільки потрібно часу, щоби «розкочегарити», набрати ритм і дати бій «Шахтарю». Адже ви знаєте, що на сьогоднішній день «Шахтар» - команда №1 в Україні. Вони доказали це, вийшли в півфінал Ліги Європи. Правда, трохи там з «Інтером» не склалося.

Буде важко, але треба відроджувати «Динамо». Щоб «Динамо» було таким, як ще коли я грав, наше покоління. Покоління Мунтяна, Колотова, Конькова. 75-й рік, 86-й, 97-й, 98-й, коли Лобановський повернувся. Чекаємо цього моменту, коли він прийде.

- Мірча Луческу може це зробити?

- Побачимо. Надія є, як то кажуть. А там час покаже. Треба почекати. Може, рік. Хоча йому уже 75 років, і не знаю, як у нього зі здоров'ям. Хочеться побажати йому здоров'я, щоб у свої 75 він був повен сил і натхнення, щоб керувати командою. Побажаю йому успіхів.