«Динамо» U19 - «Десна» U21 - 5:0. Кирило Попов відзначився хет-триком

Динамо Київ 29 Серпня, 13:34 1585
«Динамо» U19 - «Десна» U21 - 5:0. Кирило Попов відзначився хет-триком | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У суботу, 29 серпня, юнацька команда “Динамо” під керівництвом Ігоря Костюка на клубній базі у Віті-Литовській провела спаринг із молодіжним складом чернігівської “Десни”.

Контрольний матч був запланований у тренувальній програмі киян, щоб заповнити ігрову паузу в чемпіонаті, пов’язану з міжнародними матчами збірних.

Перший тайм пройшов у відносно спокійному темпі - більшість своїх голів динамівці припасли на другу половину зустрічі. Однак протягом першої 45-хвилинки кияни теж створили кілька моментів біля воріт “Десни”, головною діючою особою яких був Кирило Попов, котрий постійно тримав у напрузі голкіпера Сидоренка, змушуючи помилятися.

На 5-й хвилині форвард завдав першого удару по воротах у матчі, який був заблокований захисником, а згодом міг забивати в пусті ворота, чому також завадив польовий гравець суперників. До того ж, Кирило двічі намагався пробивати п’ятою, однак такий трюк не призвів до голу.

Окрім Попова, ударами по воротах “Десни” відзначилися Волошин, Тлумак і Ісадченко, але гольовим вийшов лише один постріл до перерви. На 42-й хвилині Антон Царенко після передачі Кирила Попова вирвався на побачення з Сидоренком, але не пробив сам, а віддав мяч під удар набігаючому Назару Волошину, який і відзначився голом.

На другий тайм “Динамо” вийшло без змін у складі та значно додало в атакувальних діях. Зовсім скоро це дало результат: Назарій Волошин із правого флангу увійшов до штрафного майданчика та віддав передачу на Кирила Попова, який переправив м’яч у ворота повз голкіпера. Захисник суперників намагався вибити круглого з лінії, однак не встиг цього зробити. Ще за кілька хвилин Попов відзначився знову, завершивши влучним ударом низом контратаку “Динамо”.

А скориставшись помилкою гравців “Десни” на 64-й хвилині, коли воротар Сидоренко віддав м’яч прямо в ноги нашому нападнику, Попов записав на свій рахунок вже хет-трик і збільшив перевагу киян до 4:0.

Тим часом Ігор Костюк провів серію замін, змінивши майже весь склад - останнім на поле на 66-й хвилині вийшов Владислав Ванат, замінивши сьогоднішнього голеадора Кирила Попова.

Після оновлення складу команді знадобився час, щоб свіжі футболісти увійшли в гру та відчули партнерів на полі. Однак затишшя в матчі виявилося нетривалим: на 77-й хвилині Назарій Волошин здійснив перехоплення м’яча та відпасував на Іллю Скрипника, який із розвороту вразив кут воріт “Десни”.

Останні хвилини гри пройшли за повної переваги динамівців, які міцно облаштувалися на половині поля суперників. Втім, і у “Десни” вже, здавалося, не вистачало сил, щоб пресингувати та виходити в атаку.

5:0 - динамівські юнаки результативно переграли старших суперників із молодіжної команди “Десни”.

Контрольний матч

“Динамо” U19 - “Десна” U21 - 5:0 (1:0)

“Динамо” U19: 12. Тугай (1. Ігнатенко, 56) - 2. Мащенко (5. Скрипник, 60), 14. Дячук (к) (25. Західний, 60), 4. Боль (13. Філатов), 22. Малиш (3. Опанасенко, 57) - 17. Тлумак (8. Жозе Рібейру, 60), 18. Царенко (20. Вуанту, 60), 9. Ісадченко, 19. Н. Волошин, 10. Блізніченко (11. Бенедюк, 56) - 23. К. Попов (7. Ванат, 66).

“Десна” U21: 72. Сидоренко - 6. Пінчук, 2. Рассоха, 4. Слотюк, 8. Давиденко - 14. Ветоха, 77. Самойленко, 22. Демяненко, 18. Белич, 10. Заворотний - 23. Чайка.

Голи: Н. Волошин (42), К. Попов (47, 54, 64), Скрипник (77).

Попередження: Дячук (24), Західний (89) - Чайка (24), Пінчук (34).