Мілевський та Ко мовчать про ситуацію в Білорусі через заборону в контракті

Світовий футбол 29 Серпня, 17:45 447
Мілевський та Ко мовчать про ситуацію в Білорусі через заборону в контракті
Колишній коментатор телеканалу «Беларусь 5» Владислав Татур висловився про гравців місцевої першості та їхню громадянську позицію.
«За час роботи на «Беларусь 5» я спілкувався з багатьма гравцями. З кимось я підтримую стосунки досі. Комунікація хороша. Слова підтримки після відходу з державного ТБ я отримав. Люди небайдужі. Це приємно. Але мене дуже засмутило, що в ці дні білоруська футбольна тусовка не об'єднується.

Хтось – таких мало – висловився, показав позицію. Більшість мовчить, але є і такі, хто підтримує звичне положення речей. Ще б пак: клуби залежать від держбюджетів, контракти в топах пристойні, затребуваність за межами Республіки Білорусь мінімальна. Втім, у схожій ситуації опинилися тисячі працівників державних підприємств, що не завадило їм через зрозумілий страх влаштувати страйк. Співробітники державних ЗМІ масово звільнилися. Багато з них пішли в нікуди.

Кажуть, в мінському Динамо команда розділилася на два табори. А футболісти брестського Динамо підписали додаткові угоди про мовчання на політичні теми. Там за всіх віддувається колишній воротар збірної Василь Хомутовський. Мабуть, найбільш смілива людина від нашого футболу прямо зараз», – розповів Татур в інтерв'ю newbelarus.vision.