Останні новини з табору збірної України: втратили Буяльського

Збірна України 29 Серпня, 21:45 2505
Останні новини з табору збірної України: втратили Буяльського
​У четвертий день збору національна команда нарешті здійснила першу прогулянку. У таборі синьо-жовтих діє суворий карантин, який виключає будь-які контакти із зовнішнім світом.

У цьому сенсі закрита територія готельного комплексу Superior Golf & Spa Resort дозволяє здійснювати променад, не побоюючись небажаних контактів з іншими людьми. У нинішніх умовах команда не може собі дозволити ігнорування правил карантину. У таборі регулярно проводиться ПЛР-тестування. Поки що всі результати негативні, однак, як каже медичний офіцер збірної України Максим Бецко, це не означає, що небезпеки не існує. Тож ніхто не послаблює режим, й усі дії відбуваються під пильним контролем медичної служби.

Фото Павла Кубанова

Після прогулянки гравці одразу ж вирушили на теоретичне заняття. А ввечері відбулося тренування — уже п’яте на зборі. Щоразу тренерський штаб пропонує гравцям нові вправи й ставить чіткі завдання, кожне з яких спрямоване на досягнення конкретного результату. Як наслідок, відбувається шліфування різних ігрових моделей та напрацювання загальної структури гри.

Фото Павла Кубанова

Сьогодні ввечері у розташуванні національної команди очікують на Богдана Михайличенка. Уже за кілька днів усі викликані й здорові гравці будуть на місці.

На жаль, з’ясувалося, що ушкодження Віталія Буяльського не дозволить йому допомогти збірній на старті Ліги націй. Зараз Віталію необхідно лікувати ушкоджену колінну зв’язку, аби швидше повернутися до гри здоровим і сильним.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України