Похвалив за Суперкубок та пообіцяв усім дати шанс - Луческу звернувся до гравців, які залишилися у розташуванні «Динамо»

Динамо Київ 30 Серпня, 22:55 2962
Похвалив за Суперкубок та пообіцяв усім дати шанс - Луческу звернувся до гравців, які залишилися у розташуванні «Динамо»
Після декількох вихідних днів київське «Динамо» приступило до роботи в загальній групі.

У неділю ввечері «біло-сині» провели перше спільне тренування. Перед його початком Мірча Луческу зібрав всю команду і озвучив план на найближчі дні.

Крім того, Містер ще раз похвалив команду за самовіддачу в грі за Суперкубок:

«По організації та самовіддачі все було дуже добре, але я від вас, від команди, чекаю більшого. Я хочу, щоб ви домінували на полі. Хоча розумію, що у нас був непростий суперник, нам протистояла команда, наповнена дорогими, технічними гравцями, які до того ж добре зіграні. Але ми довели, що за відмінної організації можна досягти результату».

Останні кілька днів на базі проводили тренування гравці, які відновилися після травм і набирають форму. Головний тренер приділив особливу увагу їм, зазначивши, що деяких він поки мало бачив у тренувальному процесі:

«Зараз деяким гравцям, які повернулися до загальної групи, належить заново починати роботу. Особливо це стосується групи футболістів, які грають на захист і повинні починати атаку. Це два дуже важливих елементи в грі. На нас чекає важлива робота в найближчі дні».

Також Містер акцентував увагу гравців на тому, що він розраховує на кожного з них у найближчих матчах, де він не виключає ротації у складі:

«Знаю, що після матчів збірних завжди непросто, оскільки невідомо, у якому психологічному і фізичному стані повернуться збірники. Скористайтеся цим моментом. За відсутності збірників підготуйтеся якомога краще, аби ви піднялися на той рівень, який я від вас хочу бачити. Ви бачили, як добре себе проявили в останньому матчі гравці, які не грали раніше. Вони скористалися своїм шансом. Не упускайте цей величний, дорогоцінний час. Адже ці 10 – 15 років – ваші кращі роки життя. У першу чергу, для мене показові тренування. Хто буде добре проявляти себе на тренуваннях, обов'язково отримає шанс і буде грати».

Тренування розпочалося з інтенсивної розминки. До слова, головний тренер порадив гравцям приїжджати на базу заздалегідь, аби розім'ятися індивідуально та попрацювати в залі перед виходом на поле.

Потім почалася робота з м'ячами. Голкіпери спершу працювали на сусідньому полі під керівництвом Михайла Михайлова, а потім брали участь у загальнокомандних вправах.

У понеділок динамівці проведуть два тренування, а за день, у середу – двосторонню гру з молодіжним складом.