«Динамо» без збірників готується до наступних матчів

Динамо Київ 2 Вересня, 09:40 1883
«Динамо» без збірників готується до наступних матчів
У вівторок ввечері динамівці, які залишилися в розпорядженні Мірчи Луческу під час паузи, пов'язаної з матчами збірних, провели планове тренування.

Перед її початком головний тренер «Динамо» зібрав всю команду і озвучив план на тренувальну сесію і пояснив, чим саме займатимуться «біло-сині» в найближчі півтори години.

Тренуванню на полі передувало теоретичне заняття, яке тривало близько півгодини.

Заняття розпочалося з інтенсивної розминки. Незважаючи на спеку, футболісти протягом всього тренування працювали на максимумі.

Потім динамівці перейшли до інтенсивних ігрових серій з певними завданнями: відпрацювання пресингу, вихід з оборони в атаку і навпаки. Основна частина тренування була насичена ігровими та тактичними вправами.Окремо від партнерів займався Віталій Буяльський, який після гри за Суперкубок отримав пошкодження - забій колінного суглоба. Спостерігав за партнерами з боку Володимир Шепелєв. Півзхисник тільки готується приступити до бігової роботи.

Завтра з ранку «біло-сині» збираються на базі, після планового медогляду динамівців чекає тренування, а в другій половині дня кияни проведуть двосторонню гру з «Динамо» U21. Після паузи на матчі збірних київське «Динамо» 11 вересня зіграє з чернігівської «Десною» в рамках 2-го туру УПЛ, а 15-го числа зійдеться з АЗ (Алкмаар) в поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги.