«Тепер я точно зможу відсвяткувати Великдень з мамою»: реакція Циганика і Лободи на офіційне закриття «Профутболу»

Футбол України 2 Вересня, 17:23 3254
«Тепер я точно зможу відсвяткувати Великдень з мамою»: реакція Циганика і Лободи на офіційне закриття «Профутболу»
Відома програма «Профутбол» більше не вийде в ефір. Олександра Лобода та Ігор Циганик, які були ведучими програми, відреагували на рішення про її закриття.

16 серпня програма «Профутбол» востаннє вийшла в ефір. До 10-річного ювілею забракло зовсім трохи – якихось два тижні. З серпня 2010-го програма виходила увечері кожної неділі.

«Так, це правда️ В історії «Профутболу» поставлена крапка. Проект проіснував 10 років. З них 9,5 я була його частиною. Це значний проміжок часу, який ти проживаєш з колективом, який стає тобі рідним... Це тут на фото нас двоє... За нами емблеми команд, а перед нами більше 50-ти людей, які стали тобі другою сім‘єю.

Тепер мої недільні вечори будуть іншими. Точно не гіршими. Я точно зможу відсвяткувати Великдень з мамою та на державні вихідні піти в гори з чоловіком.

Що далі? Поки залишу інтригу. Є пропозиції, є ідеї, є футбол. Але потрібен час аби все переосмислити і зробити вибір. Принаймні, до кінця наступного тижня завершити ремонт, – написала Олександра Лобода в Instagram.

«Дякую всім. Ми працювали для вас», – коротко відреагував Ігор Циганик, який був другим ведучим популярної програми.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Публикация от Ігор Циганик (@cyganyk)