Шапаренко розповів про своє ушкодження у збірній

Динамо Київ 2 Вересня, 21:25 3229
Шапаренко розповів про своє ушкодження у збірній
Півзахисник «Динамо» Микола Шапаренко був викликаний тренерським штабом національної збірної України на чолі з Андрієм Шевченком для підготовки та участі у вересневих матчах елітного дивізіону Ліги націй проти команд Швейцарії та Іспанії.

На жаль, Микола за станом здоров'я не зможе взяти в них участі - наш футболіст вже повернувся до Києва, до розташування клубу. Сьогодні Шапаренко пройшов медобстеження, яке виявило у нього пошкодження задньої поверхні стегна правої ноги. Ми зателефонували Миколі, щоб дізнатися, як він себе почуває:

- Щойно зробив обстеження, є невелике ушкодження. Але в будь-якому випадку, я радий що Андрій Шевченко викликав мене до збірної, і я всі ці дні перебував у розташуванні національної команди. Коли відчув, що з ногою не все гаразд, лікарі збірної оглянули мене, потім зателефонували клубним динамівським лікарям і разом прийшли до висновку, що мені необхідно пройти курс лікування.

Звичайно ж, я хотів залишитися, але пошкодження не дозволило. Дякую Андрію Миколайовичу, що відпустив мене лікуватися. На жаль, травми - невід'ємна частина футболу. Щодо термінів реабілітації поки що інформацією не володію. Знаю лише, що буду робити процедури і проходити курс відновлення на базі «Динамо». Завтра ж туди поїду, лікарі все розкажуть, дадуть необхідні рекомендації щодо того, що необхідно буде робити. Хочеться сподіватися, що реабілітація багато часу не займе, і до найближчих матчів я буду готовий.