Україна – Швейцарія – 2:1. Відео голів та огляд матчу

Збірна України 4 Вересня, 00:49 4599
Україна – Швейцарія – 2:1. Відео голів та огляд матчу | 19-27
Першим суперником синьо-жовтих у другому розіграші Ліги націй стала збірна Швейцарії, яка, на відміну від українців, і в дебютному турнірі виступала в елітному дивізіоні А.

Господарі активніше почали матч - після удару в штангу Малиновського Ярмоленко упустив шанс на добиванні, проте на 15-й хвилині виправився піжонським ударом п'ятою після флангового проходу Тимчика. Ну а під завісу тайму провалилася опорна зона українців і Сеферович метрів з 20-ти зрівняв рахунок ідеальнім ударом в кут.

Другий тайм активніше розпочали гості, проте в середині тайму українці провели непогану атаку, яку «падаючим» красивим ударом завершив Зінченко. Олександр зняв траурну пов'язку з руки та підняв над головою, вказавши пальцями в небо. Таким чином Зінченко присвятив забитий м'яч лікарю збірної України Антону Худаєву, який 25 липня помер від коронавірусу. Команда проводить зустріч з чорними пов'язками на знак вшанування пам'яті Худаєва.

Зазначимо, що цей гол в підсумку став вирішальним – підопічні Шевченка святкували мінімальну перемогу над збірною Швейцарії (2:1).