Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 4 Вересня, 01:11 12973
Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка Фото: 1927.kiev.ua
Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Швейцарією (2:1) в стартовому матчі Ліги націй:

- В першу чергу, я хочу привітати наших дебютантів. Вони зіграли відмінний матч. І вся команда зіграла добре. Для нас був дуже важкий перший тайм. Хлопці терпіли. Все-таки Швейцарія це дуже сильна команда, вона доводить це протягом п'яти років і в сьогоднішньому матчі. Дуже фізично сильні хлопці, добре поставлена тактика, працюють за дуже хорошої структури. Тому матч вийшов дуже цікавий. І наші дебютанти (Тимчик та Михайличенко) зіграли чудово.

- Гра на контратаках - це частина вашого плану?

- Так, в грі були шматочки, коли ми сідали, а Швейцарія робила дуже високий пресинг. У них була над нами десь фізична перевага. Вони високі на зріст, швидкі. Ми намагалися розігрувати, але тільки в кінці другого тайму зіграли раціонально. В принципі, малюнок гри виглядав добре.

- До 90 хвилини ви зробили тільки одну заміну.

- У нас було всього три заміни, а не п'ять. І я дивився по гравцям, вони дуже добре виглядали, тому я порахував, що заміни не потрібні.

- Чи будуть якісь експерименти в грі з Іспанією?

- Знаєте, я повинен проаналізувати все. Завтра подивимося, в якому стані будуть гравці, як пройде відновлення. Уже в Іспанії, ближче до гри будемо приймати рішення.