Йожеф Сабо: «Пропущений гол? Нічого страшного – Пятова може замінити Бущан»

Збірна України 4 Вересня, 17:53 8832
Йожеф Сабо: «Пропущений гол? Нічого страшного – Пятова може замінити Бущан»
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо поділився із 1927.kiev.ua враженнями від перемоги збірної України над швейцарцями - 2:1.

— Мені сподобалась гра, хоча бували перепади і моменти, коли команда не могла вийти з-під пресингу. Думав, що нашій збірній буде простіше в цьому протистоянні. Петрович заявляв, що вони всього провели два тренування, а наша збірна цілий тиждень тренувалась. Звісно, очікував, що наша команда переможе.

— Кого відзначите в нашій команді і чия гра не сподобалась?

— Особливо сподобались Тимчик і Михайличенко. Вони виросли в мене на очах. Одними із найкращих були в «Зорі». Куди подіти Кенджору тепер? Тимчик повинен грати в основі «Динамо». Якщо буде сидіти на лаві запасних, то ніякого росту не буде.

Серед інших, звісно, Маліновський виріс, Зінченко підріс. Ярмоленко старався. Йому потрібно потрапляти в основу «Вест Хема».

Не сподобався Коноплянка. Навряд чи він вже буде прогресувати. Ігрової практики в Євгена у «Шахтарі» немає. Був найслабшим, практично, з усіх.

Мораєс? Він знайшов свою команду - «Шахтар». Там Ісмаїлі віддає ідеально - хоч у пусті ворота забивай чи на випередження грай головою. Словом, асистентів вистачає в клубі, а в збірній таких немає.

— Чи можна дорікнути Пятову за пропущений гол?

— Захисник закрив видимість - на це потрібно зважати. Нічого страшного. До того ж, у нас ростуть молоді хлопці. Пятова може замінити Бущан.

— Які очікування від гри з іспанцями?

— В іспанців викликані не всі основні гравці. Побачимо, який тактичний план обере Андрій Шевченко. Іспанія - сильна збірна, грають вдома. але наша збірна теж непроста. Легко її не обіграєш. Більше того, в нас не лише сильна основа із 10 чи 11 гравців, але й лава запасних потужна. Правильно робить Андрій Шевченко, що бере на збори багато гравців і всіх переглядає.

Микола Тимощук