Андрій Шевченко: «Збірна раніше ніколи не грала в такий футбол»

Збірна України 5 Вересня, 13:09 3868
Андрій Шевченко: «Збірна раніше ніколи не грала в такий футбол» | 19-27
Наставник збірної України - про зміни в грі команди.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко підвів проміжні підсумки своєї роботи з командою, яку він очолює з 2016 року:

«Це були чотири роки прогресу. З 2016-му ми почали в специфічних умовах, коли перед нами стояли відразу два завдання - перебудувати команду і в цей же час показати результат у відбірковому циклі. Було важко, але ми задоволені тим, як змінилася збірна за цей час, задоволені тим шляхом, який ми пройшли.

Але попереду ще багато роботи вже на новому якісному рівні. Адже зараз Україна виступає в дивізіоні А Ліги націй і готується до участі в Євро.

Для тренерів збірної важливо зберегти рівень команди, на якому вона знаходиться. Команда зібралася вперше з осені минулого року. Часу на підготовку, на відміну від клубів, у нас як завжди мало. Наші цілі в Лізі націй адекватні - ми, як і всі, хочемо перемагати.

Ми кардинально змінили малюнок гри команди. Тепер це домінування, контроль м'яча, комбінаційний футбол. Ніколи раніше збірна в такий футбол не грала, і, звичайно, для адаптації був потрібен час.

Я задоволений ставленням до всіх процесів, яке було у хлопців, але сподіваюся і на подальшу сконцентровану роботу з їхнього боку. Гра не стоїть на місці, попереду ще будуть зміни».