Гол Кравця приніс киянам перемогу над «Колосом»

Динамо Київ 5 Вересня, 20:03 3998
Гол Кравця приніс киянам перемогу над «Колосом» | 19-27
Заповняючи паузу на збірні, київське «Динамо» провело товариський матч із «Колосом».

«Біло-сині» зіграли на виїзді експериментальним складом і переграли суперника з мінімальним рахунком - 0:1. За духом боротьби гра не була схожа на товариську.

На старті першого тайму гра була абсолютно рівна, але в другій половині кияни виглядали дещо краще. Де Пена не забив з кількох метрів у практично порожні ворота. Кілька моментів мав Соль.

Також, на 36-ій хвилині травмувався Бурда - його замінив Шабанов.

На старті другого тайму вийшли Кравець, Гармаш і Русин. замінивши Соля, Де Пену та Андрієвського. Саме Артем і став автором єдиного гола у матчі вже через три хвилини після виходу на поле. Після розрізного пасу від Миколенка Артем розібрався із воротарем - 0:1.

Все ж, друга половина матчу більше не принесла забитих голів. Можна відзначити лише дебют Клейтона, який замінив Буяльського на 71-ій хвилині.

Товариський матч. «Колос» - «Динамо» 0:1

Голи: Кравець, 49.

«Колос»: 25. Волинець-23. Кравченко, 21. Новак, 5. Петров, 15. Гавриш-29. Ємець, 99. Задоя, 90. Богданов, 8. Смирний, 9. Антюх-11. Селезньов

Запасні: Кучерук, Чорноморець, Оріховський, Морозко, Ільїн, Ісаєнко, Зозуля, Максименко, Костишин

«Динамо»: 71. Бойко, 47. Вантух, 26. Бурда, 4. Попов, 16. Миколенко, 18. Андрієвський, 8. Шепелєв, 29. Буяльський, 7. Вербич, 14. Де Пена 9. Соль

Запасні: Нещерет, Моргун, Шабанов, Вівчаренко, Алібеков, Гармаш, Клейтон, Дуелунд, Кравець, Русин