Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 5 Вересня, 21:11 2548
Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
​Напередодні гри другого туру Ліги націй-2020/2021 проти збірної Іспанії головний тренер національної команди України Андрій Шевченко дав передматчеву прес-конференцію в Мадриді.

— У чому, на вашу думку, сила збірної Іспанії та іспанського футболу загалом?

— Сила збірної Іспанії — у її чудових виконавцях. Це одна з кращих команд світу. Я дуже поважаю її головного тренера Луїса Енріке. Упевнений, він чудово підготував команду до виступу в Лізі націй.

Іспанська збірна вже багато років є прекрасним колективом із чудовими футболістами. Вона завжди дотримується своєї системи гри та плану на матч. Іспанський футбол завжди домінував на міжнародній арені й домінує зараз. Тут є чудові менеджери та великі клуби.

Тому нам зараз випав шанс зіграти із чудовою командою. Ліга націй дає можливість для тренера підготувати колектив через матчі із серйозними суперниками, такими, як Іспанія.

— Що ви можете сказати про сьогоднішній стан Андрія Ярмоленка?

— Ярмоленко — справжній професіонал. Він дуже любить національну команду, завжди приїздить до неї та працює з великою віддачею. Я радий, що він відновився після травми та бореться за місце у складі. У поєдинку зі Швейцарією він нам дуже допоміг, і загалом я радий, що Андрій набирає свої кращі кондиції.

— Як впливає на підготовку та виступ команди така довга перерва?

— Ситуація, що склалася, є новою для всіх. Ми повинні адаптуватися до неї. Я чудово розумію, зараз багато що змінилося, але це не головне. Головне — те, що футбол продовжується, уряди країн ідуть нам назустріч, УЄФА робить усе можливе, щоб змагання тривали. Нам усім потрібно знайти вихід, але важливо не забувати, що головний пріоритет — це здоров’я людей.