Віталій Миколенко: «Радий, що зміг нарешті провести 80 хвилин на високому рівні та в хорошому темпі»

Динамо Київ 6 Вересня, 09:40 2482
Віталій Миколенко: «Радий, що зміг нарешті провести 80 хвилин на високому рівні та в хорошому темпі» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Захисник «Динамо» Віталій Миколенко поділився враженнями від контрольного матчу з «Колосом» (1:0), який став для нього першим за останні два місяці.

- Поле та стадіон прекрасні. Чесно кажучи, радий за «Колос», що у них з'явився такий стадіон, що президент клубу дав їм можливість грати на такій прекрасній арені.

- Та й їхати недалеко...

- Відносно. Коли ми літаємо на літаках, то теж проводимо в повітрі годину-півтори. Сюди ж їхали на автобусі 1 годину 20 хвилин.

- Як тобі матч? Склалося враження, що зовсім не товариським він був, а емоційним...

- Так, ми намагалися виграти й виконати те, що казав Містер. У «Колоса» також була своя тактика, як казав Женя Смирний – «своєрідна». Перший тайм вони грали у п'ять захисників, другий – у чотири гравці оборони.

- Як почуваються травмовані хлопці – Попов, Бурда?

- Я теж два місяці не грав і дуже радий, що зміг нарешті вийти та провести 80 хвилин на високому рівні та в хорошому темпі. Бурда поїхав на МРТ, і я сподіваюся, що там не все так страшно, як здається (на жаль, у Микити розрив ахіллового сухожилля й буде потрібна операція, після чого має бути шість місяців реабілітації. – Прим.). А у Попова невелике ушкодження, і він перестрахувався, попросивши замінити його.

- Дивився матч збірної? Хотілося допомогти команді, вийти та зіграти?

- Звичайно, хотілося поїхати до розташування національної команди, навіть просто побути в цій атмосфері. Але порахували, що краще повноцінно відновитися в клубі та не «порватися» в четвертий раз.