Іспанія – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова

Збірна України 6 Вересня, 11:25 2616
Іспанія – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах України, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Іспанія – Україна в рамках Ліги Націй сезону 2020/21.

До матчу є досить таки великий інтерес з урахуванням того, що Україна продовжила впевнений виступ, вигравши у Швейцарії. Причому все це, незважаючи на тривалу паузу, і те, що деякі з футболістів поступово вже старіють.

Так, Євген Коноплянка вже не той, який грав в Іспанії. У нього могла б бути особлива мотивація, але в цілому українська збірна залишила приємне враження. Добре знаючи Андрія Шевченка, я не думаю, що він буде закривати команду і намагатися утримати рахунок 0:0. Це не в його стилі. Тим більше, що Україні треба відпрацьовувати свої атакувальні дії в світлі прийдешнього чемпіонату Європи.

Іспанія зіграла внічию з Німеччиною. При цьому залишила не найгірше враження. Там йде зміна поколінь, зміна ігрових орієнтирів. Однак клас футболістів дуже високий, що дозволяє розраховувати на перемогу.

Ставку запропоную зробити на тотал. Мені здається, що це підходить духу матчу. Не варто програмуватися на обидві заб’ють, а ось тотал більше 2,5 м’яча – це дуже хороший варіант. Це передбачає як гол України, так і те, що Іспанія під настрій може розгромити суперника.