Після розгрому від іспанців: букмекер знизив шанси України перемогти у групі Ліги націй

Збірна України 7 Вересня, 22:23 3317
Після розгрому від іспанців: букмекер знизив шанси України перемогти у групі Ліги націй
Аналітики суттєво знизили шанси підопічних Андрія Шевченка тріумфувати у квартеті 4 дивізіону А після розгромної поразки від збірної Іспанії у 2-му турі Ліги націй.

За розрахунками фахівців букмекерської компанії Favbet, шанси збірної України виграти групу Ліги націй дорівнюють 9% ймовірності (коефіцієнт 11.0).

Головними претендентами на перемогу у квартеті 4 залишаються збірні Іспанії та Німеччини. На перебіг подій, за яким «Фурія Роха» посяде перше підсумкове місце, пропонують укласти парі за 1.61 (62%), тоді як шанси «Бундестім» стати найкращою командою групи оцінили коефіцієнтом 2.75 (36%).

Абсолютним аутсайдером, за оцінкою букмекера, є збірна Швейцарії: на вікторію підопічних Владіміра Петковича встановлене котирування 26.0 (4%).

У вчорашніх поєдинках збірна Іспанія каменя на камені не залишила від України (4:0), а Німеччина та Швейцарія не змогли виявити сильнішого (1:1).

Після двох турів турнірне становище у квартеті 4 виглядає наступним чином:

  1. Іспанія (4 очки);
  2. Україна (3 очки);
  3. Німеччина (2 очки);
  4. Швейцарія (1 очко).

Нагадаємо, після перемоги над швейцарцями у першому матчі турніру шанси українців вийти з групиоцінювали значно вище.

Наступні поєдинки Ліги націй будуть зіграні за місяць: 10 жовтня команда Шевченка з національною командою Німеччини, а за 4 дні після цього Україна спробує реабілітуватися в матчі проти збірної Іспанії.