Конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо» у вересні скасовано

Футбол України 7 Вересня, 23:19 2545
Конкурсний набір до ДЮФШ «Динамо» у вересні скасовано
В Україні продовжують діяти карантинні заходи, пов’язані з пандемією COVID-19.

Поширення вірусу у світі та в нашій країні внесло значні корективи у плин звичного, повсякденного життя та вплинуло майже на всі сфери життєдіяльності. Звісно, складна ситуація позначилася і на футболі, який теж був змушений зазнати певних змін на всіх рівнях, зокрема і на дитячо-юнацькому. На щастя, гра номер один уже повернулася на українські футбольні поля, але згідно з карантинними заходами, що зараз діють у нашій країні, існують певні обмеження. Вони торкнулися і ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського.

Зокрема, традиційний перегляд та конкурсний набір юних футболістів до різних вікових груп, який мав проходити у вересні, через карантин цього року не відбудеться. Це стосується організованого і масового набору дітей. Індивідуальні ж звернення щодо перегляду майбутніх футболістів різних вікових категорій будуть розглядатися персонально.

Звертайтеся на дитячо-юнацьку базу «Динамо» на Нивках (вулиця Салютна, 35) або телефонуйте за номерами: (044) 597-02-04, (044) 597-02-07.

Слідкуйте за новинами щодо наступного перегляду і конкурсного набору дітей до ДЮФШ «Динамо» ім. В. Лобановського на офіційному клубному сайті.