Польща з Кенджорою обіграла Боснію і Герцеговину в Лізі Націй

Динамо Київ 8 Вересня, 11:33 2514
Польща з Кенджорою обіграла Боснію і Герцеговину в Лізі Націй | 19-27
У рамках елітного дивізіону Ліги Націй збірна Польщі, у складі якої виступає захисник «Динамо» Томаш Кендзьора, на виїзді зустрічалася з Боснією і Герцеговиною.

Поляки пропустили першими, але ще до перерви змогли відігратися, а у другому таймі здобути вольову перемогу – 2:1.

Господарі вийшли вперед на 24-й хвилині зустрічі, Коли Беднарек порушив правила у власному штрафному майданчику проти Кольїча, і арбітр призначив пенальті. А вирок чітко реалізував Хайрадинович. Воротар поляків Фабіанськи хоча вгадав напрям польоту м’яча, але дістати його не зміг.

Поляки зрівняли рахунок під завісу першого тайму, а саме на 45-й хвилині, коли Глік відгукнувся на подачу Гросіцкі від кутової позначки, виграв верхову боротьбу у штрафному майданчику та головою переправив м’яч у сітку.

А в середині другого тайму гості вийшли вперед, тепер автором забитого м’яча став уже сам Гросіцкі, а асистував йому Рибус, який зробив передачу з лівого флангу в центр штрафного майданчика, куди набіг Каміль та головою спрямував м’яч у сітку.

Відзначимо, що у стартовому складі збірної Польщі на матч вийшов динамівський представник, який провів на полі весь поєдинок без замін. Для Кендзьори цей поєдинок став 18-м за «Кадру».

Нагадаємо, у минулому матчі команда Кендзьори теж на виїзді поступилася Нідерландам із мінімальним рахунком 0:1.

За підсумками двох турів у групі 1 Польща набрала три очки та посідає третє місце. Лідирують же італійці, які мають чотири пункти, а на другому місці розмістилися голландці, що мають однакову кількість очок із поляками – по три – але випереджають команду Томаша Кендзьори за додатковими показниками.