Герой футбольного дня. Томаш Кенджора

Динамо Київ 8 Вересня, 12:58 2438
Герой футбольного дня. Томаш Кенджора
Поляки не в захваті від його гри.

Але ж цікаво іноді подивитися на «своїх» з боку… Збірна Польщі вчора протистояла у Лізі націй збірній Боснії та Герцеговини, здобувши у Зениці важливу з психологічної точки зору перемогу. Весь матч за Кадру відіграв представник київського «Динамо» Томаш Кенджора. Він діяв на позиції правого захисника і отримав доволі низьку оцінку від Whoscored – 6,6. А ось як його дії оцінила тамтешня преса.

Sport.pl

Томаш Кенджора: 2+. Нехай він і не припустився кричущих помилок, але був занадто захисним. Не дуже корисний в наступі, адже рідко ризикував біля воріт суперника, діяв неефективно, коли там опинявся. Якщо тренер відмовиться від ідеї використовувати Бартоша Берешинського на лівому фланзі оборони (сподіваємось, що так і буде), то саме гравець «Сампдорії» повинен витіснити Кенджору з основного складу.

Герой футбольного дня. Томаш Кендзьора - изображение 1

Ekstraklasa.net

Томаш Кенджора: 3. Він був працьовитим, але в порівнянні з колегою на іншому фланзі оборони – блідим.

Przeglad Sportowy

Томаш Кенджора: 5. У правого захисника – невдячна роль. В кожному матчі його порівнюють з Бартошом Берешинським. Кенджора звик до твердості та дисципліни, у Зениці він нічого іншого й не демонстрував. Але й нікого не підвів.

Sport.interia.pl

Томаш Кенджора: 5 (за десятибальною шкалою).

Polsatsport.pl

Томаш Кенджора: 5 (за десятибальною шкалою).

Поляки не в захваті від роботи «динамівця», але у Томаша Кенджори обмаль часу для аналізу помилок… Уже в п'ятницю його «Динамо» зіграє проти «Десни», а далі – старт у Лізі чемпіонів. Мірча Луческу має на поляка плани. Зокрема, Томаш використовується румунським тренером в центрі захисту.

Насичений буде сезон.

Ігор Семйон