Квитки тільки онлайн і вхід за паспортами - умови нового медпротоколу для вболівальників в Україні

Футбол України 10 Вересня, 00:14 2169
Квитки тільки онлайн і вхід за паспортами - умови нового медпротоколу для вболівальників в Україні
А також дистанція, температурний скринінг, маски і обмеження для фанатів.

28 серпня було прийнятий новий медичний протокол щодо проведення матчів в Україні.

Офіційно новий медпротокол поки не опублікований на сайтах українських футбольних організацій, проте вже став надбанням преси. Нові вимоги до проведення матчів опублікувала Трибуна.

  • За новим протоколом квитки можна продавати тільки онлайн. У квитках повинні бути вказані особисті дані глядача, вхід на стадіон дозволений тільки з посвідченням особи. Також на вході проводиться температурний скринінг кожного.
  • Дистанція між уболівальниками на трибунах повинна бути не менше 1,5 метра. За це відповідає організатор матчу, як і за запобігання скупчення великої кількості людей. Заборонено знімати маски і контактувати з іншими людьми на території стадіону.
  • Фанатський сектор гостей може бути заповнений на максимум, ніж 25%. Розмір фанатського сектора повинен бути не більше 5% від місткості стадіону.

Нагадаємо, що з початком нового сезону в Україні лише деякі матчі пройшли з глядачами. Так, вболівальники були допущені на два матчі 1-го туру Першої ліги. Також планують свої домашні матчі 2-го туру УПЛ з глядачами проводити «Минай» і «Колос».