«В Європі так і роблять»: тренери УПЛ проти перенесення матчів через коронавірус

Футбол України 10 Вересня, 16:29 2328
«В Європі так і роблять»: тренери УПЛ проти перенесення матчів через коронавірус
Необхідно змінювати регламент.

9 вересня президент «Руху» Григорій Козловський в коментарі нашим телеканалам запропонував відмовитися від перенесення ігор в разі виявлення заражених коронавірусом в командах Прем'єр-ліги. На думку функціонера, слід розглянути можливість внесення змін до регламенту.

Таку ініціативу львівського «Руху» підтримали ряд інших клубів УПЛ. Зокрема, журналістам Футбол NEWS вдалося поспілкуватися з головним тренером «Олександрії» Володимиром Шараном і наставником «Олімпіка» Ігорем Климовським. Не проти такого розв'язання проблеми і коуч Маріуполя Остап Маркевич.

- Моя позиція — грати! Грати й не зупиняти (чемпіонат — прим.). Оскільки ми повинні грати, скажімо так, — каже Остап Маркевич.
- Я вважаю, що це правильне рішення. У Європі так і роблять. Ми за те, щоб догравати, але все залежить від числа хворих гравців, — сказав Володимир Шаран.
- Якщо захворіло 10 осіб — це велика проблема. Тоді команда йде на карантин. Але якщо один, два або три людини — команда може догравати, — вважає Ігор Климовський.

Відзначимо, раніше був перенесений матч другого туру Favbet Ліги Рух - Шахтар. Через спалах коронавірусу у стані львів'ян команди зіграють не 12 вересня, а 23-го.