«Динамо» - «Десна»: прогноз Артема Франкова

Динамо Київ 10 Вересня, 19:11 3551
«Динамо» - «Десна»: прогноз Артема Франкова
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua прогнозом на матч другого туру УПЛ «Динамо» - «Десна».
Матч із Десною буде для Динамо не меншим випробуванням, ніж суперкубкова гра із Шахтарем. Більше того, в чемпіонаті не може бути ніяких поблажок.

Сила Десни у тому, що вона не зазнала ніяких змін в складі, якщо не рахувати відхід Дениса Фаворита і підписання Михайла Мудрика, якому ще належить довести, що він має право на місце в основі.

За великим рахунком, перед нами буде та ж сама Десна, яку ми звикли бачити останні два сезони. Вона рветься на верху, дебютуватиме в єврокубках, і досить вдало грає з Динамо.

Філліпов, в якійсь мірі розлючений не викликом у збірну, абсолютно незрозумілим з моєї точки зору, буде з усіх сил намагатися показати - ось він я, в Києві, у вас на очах! Дивіться!

Що стосується Динамо, то неймовірно складно говорити, на якому рівні готовності перебуває столична команда після незрозумілої перерви на збірну. Не чув жодного адекватного пояснення, для чого ця пауза була потрібна. Які інтереси збірної спрацювали після неї?
Десни це, практино, не торкнулося, а як це все перенесе Динамо? Тимчика двома матчами проти Швейцарії та Іспанії могли і «загнати». Як він відновиться - в цьому питання.

Забиті мячі обов'язково будуть. Напевно, обидві команди заб'ють. Думаю, матч закінчиться рахунком 2:1 на користь Динамо.