Стадіон, так стадіон. Як виглядає найгірша арена України: нема й туалетів

Футбол України 10 Вересня, 21:54 2988
Стадіон, так стадіон. Як виглядає найгірша арена України: нема й туалетів
У Вінниці задумалися над реконструкцією міського стадіону для «Ниви».

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов опублікував пост у соцмережі Facebook під назвою «Стадіон, так стадіон» щодо жахливого стану Центрального міського стадіону у Вінниці та необхідності його реконструкції:

«Чесно зізнаюсь, я попросив зробити це фото – на трибуні стадіону «європейського міста». Тут тренується футбольна команда «Нива» Вінниця. Хотів би, щоб усі почули те, що сьогодні мені розповів спортивний директор клубу Михайло Куниця:

«Вірите, над нами сміються. Соромно. Приїжджають на матчі команди, а у нас навіть туалетів на стадіоні нема, користуємось біотуалетами. Вже була влада України «вінницька», але стадіон у Вінниці – найгірший в Україні. Це нонсенс! Довести до такого стану.

Жаліємо це поле, тренуємося на «Хіміку». За нормами кожні 5–6 років треба міняти газон. Стадіон «Локомотив» – з 68-го року, жодного разу газон не міняли. Дякуємо хоч за цей. Коли проходимо щорічну атестацію, щоб команду прийняли грати далі, просимо, щоб стадіон допустили до змагань.

Команда повинна жити! Ми можемо, ми хочемо грати. Допоможіть нам. «Нива» – клуб з історією із 1958 року. Якби з обласного бюджету не виділили один мільйон, то мусили б розпустити команду».

Стадіон в аварійному стані. Освітлення нема. Під трибунами розсипається бетон. Іржа роз’їдає турнікети. Але є футболісти. І вони грають. А Вінниця вболіває. У суботу «Нива» Вінниця гратиме з «Оболонню-2». О 16:00. Але без глядачів – пандемія.

Я мрію, щоб тут знову футболісти грали, не жаліючи поля. А вболівальники кричали, не жаліючи горла. За спортсменів треба вболівати. Тоді будуть перемагати. Бо стадіон – це стадіон!»