Олександр Іщенко: «Очікую переконливої перемоги»

Футбол України 11 Вересня, 11:31 2100
Олександр Іщенко: «Очікую переконливої перемоги»
Напередодні поєдинку «Динамо» – «Десна» своїми очікуваннями від матчу поділився Олександр Іщенко, директор ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського:

- Насамперед, очікую від майбутнього матчу хорошої гри та переконливої перемоги «Динамо».

- Фактор матчів збірних не вплине на фізичні кондиції динамівців?

- Звичайно, завжди впливав та вплине. Після матчів збірних нелегко привести команду до спільного знаменника. Надія на те, що футболісти скучили за клубом та стадіоном, а емоційне тло буде таким, щоб провести гру на високому рівні.

- Чи зможе «Десна» нав'язати боротьбу динамівцям?

- Згадайте минулий чемпіонат. Команда не стала слабшою, а навпаки – більш досвідченою. Матч із «Зорею» – це була реальна конкуренція, коли все вирішувалося в останньому турі. Тому, цілком природно, можна очікувати бойовий та принциповий матч. Чекаємо, можна сказати, великий футбол.

- Відновилися ряд травмованих гравців. Це додасть конкуренції в команді?

- Приємно, що атакуюча група в особі Вербича, Циганкова та Кравця набирає обертів, Миколенко, Попов, Шабанов відновилися. Конкуренція буде зростати, й від цього команда буде тільки вигравати.

- «Динамо» на чолі з Луческу вже провело два офіційних матчі. Як змінилася гра киян після приходу нового головного тренера?

- Не будемо судити за однією календарною грою та однією в Суперкубку. Помітні позитивні емоції від роботи з тренером. Коли футболісти розкуті, вони можуть дати результат кращий від очікуваного. Цей момент кинувся в очі в перших двох іграх. Усе ще попереду – матчі чемпіонату та кваліфікації Ліги чемпіонів. Хотілося би побажати на цьому шляху удачі.