«Динамо» перед матчем із АЗ втрачає очки в Чемпіонаті України

Динамо Київ 11 Вересня, 21:01 2220
«Динамо» перед матчем із АЗ втрачає очки в Чемпіонаті України  | 19-27
«Динамо» і «Десна» розійшлися миром (0:0) у центральній грі 2 туру чемпіонату України.

Минулого сезону динамівці змогли перемогти сіверян лише в одному матчі чемпіонату з чотирьох проведених, тому легкої прогулянки для підопічних Мірчі Луческу ніхто не очікував. Додаткової родзинки протистоянню додавав той факт, що обидві команди розглядали очний поєдинок як підготовку до старту в єврокубках: «біло-синім» належить зустрітися 15 вересня у кваліфікації Ліги чемпіонів із голландським АЗ, а чернігівці будуть протистояти 24 вересня у третьому відбірному раунді Ліги Європи переможцю пари «Кукес» (Албанія) – «Вольфсбург» (Німеччина).

Матч відбувся після двотижневої паузи, пов’язаної з матчами збірних. І якщо динамівці делегували цілу групу основних виконавців до національних команд різних країн, то чернігівці готувалися до протистояння з киянами в повному складі.

Розпочався поєдинок у звичному для ігор за участі «Динамо» ключі. «Біло-сині» прибрали м’яча під свій контроль, але з небезпечними моментами не складалося – лише два неточних удари у виконанні Супряги та Шапаренка ніякої перспективи не мали. Натомість у середині тайму близькими до того, аби вийти вперед, були гості – якби Будківський, опинившись на самоті перед воротами, влучив по м’ячу після подачі Калитвинцева, то підопічним Мірчі Луческу було б непереливки.

Ближче до перерви господарі активізувалися, і впродовж кількох хвилин мали цілком реальні нагоди, аби відзначитися. Спочатку після удару Кендзьори головою суперника врятувала стійка, згодом після прострілу Циганкова м’яча у свої ворота ледь не зрізав Картушов, але Паст встигнув зреагувати та парирувати, й, нарешті, ще одного разу каркас воріт врятував «Десну» після удару де Пени зльоту.

Із поновленням гри парад невикористаних моментів у виконанні «Динамо» продовжився. Де Пена, виконуючи подачу з кутового, влучив у поперечину із зовнішнього боку воріт, згодом в одній атаці Паст парирував удар Циганкова впритул, а Буяльський головою пробив поруч зі стійкою.

«Десна» у другому таймі зробила основну ставку на обороні, лише кілька разів за 45 хвилин (плюс компенсований час) вийшовши на чужу половину поля. А от динамівці билися-билися о побудований захисний мур суперника, але підібрати ключів так і не змогли.

У підсумку, 0:0 – перша втрата очок для «Динамо» в новому сезоні. А «Десна» в черговий раз показала себе незручним суперником для «біло-синіх». Ще однією неприємністю для киян стала травма захисника Тимчика, якого замінили ще в першому таймі – Олександр залишав поле, тримаючись за задню поверхню стегна.