Флеш-коментар тренера «Десни» після нічиєї з «Динамо»

Футбол України 11 Вересня, 21:48 2942
Флеш-коментар тренера «Десни» після нічиєї з «Динамо» Фото: 1927.kiev.ua
Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував нічию 0:0 з «Динамо» у другому турі УПЛ:
«Ми дуже давно не грали на нуль в обороні, пропускали буквально в кожному матчі, хоча і забивали. Сьогодні нульова нічия, хоча господарі не задоволені. Для нас же нічия на виїзді - позитивний результат. Тим більше такою командою, як «Динамо».

У захисті у нас були деякі проблеми, травму отримав Імереков. Але якщо ми не пропустили, хлопці впоралися зі своєю роботою. У матчах з сильними суперниками ми найчастіше ми граємо з трьома центрбеками.

Арвеладзе захворів, у Імерекова травма коліна, у Мудрика дала про себе знати стара травма, хоча ми його награвали, він повинен був грати в основі. Але перед матчем стало відомо, що він не зможе грати. На тлі суперника ми виглядали трохи важкувато. Не вистачало швидкості, у футболістів був рваний ритм.

Філіппов грав майже без м'яча? Він багато рухався, але йому було важко. Суперник приділив йому багато уваги. Чи готові ми грати по два матчі на тиждень? На кожну позицію у нас є дублери. Думаю, що такий ритм ми витримаємо. Глобальних завдань на сезон у нас немає, проте хочеться зайняти крок вперед і поборотися за п'єдестал».