Флеш-коментар Мірчі Луческу

Динамо Київ 11 Вересня, 22:22 2723
Флеш-коментар Мірчі Луческу
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу поділився враженнями від матчу 2-го туру УПЛ проти «Десни».
«Не забили, бо забракло удачі. Моменти були, кілька стійок. Час тиснув на нас – ми приймали неправильні рішення, помилялися. Команда зіграла дуже добре. Не вистачило тільки гола. Готуємося вже до наступної гри.

Десна добре почала, але потім ми перехопили ініціативу та домінували. Ми грали проти команди, яка знала, чого вона хоче і за що вона бореться. Десна вміло збивала нас з ритму, хоч ми й домінували. Всі захисники зіграли добре. Можливо, гірше під час комбінаційної гри виглядав Караваєв.

Позитив – дебют молодого Забарного. Я сміливо ввів його у гру, а він віддячив дуже впевненим виступом. Головний негатив – травма Тимчика, скоріш за все, він вилетів надовго. Лікар сказав, що важка травма. Це моє «везіння». Шість травмованих ще з минулого чемпіонату, дехто тільки почав тренуватися.

АЗ – дуже сильна та мобільна команда. У них набагато менше проблем. Вони відпочили, грали контрольні матчі. Важкий суперник, потрібно добре підготуватися та добре виступити», – поділився Луческу у коментарі FootballHub.

Зазначимо, що кияни не змогли обіграти Десну в матчі 2-го туру УПЛ – команди розійшлись безгольовою нічиєю.