Світовий футбол 12 Вересня, 22:56 2678
Петряк голом допоміг «Фехервару» перемогти Академію Пушкаша та вийти на перше місце у чемпіонаті Угорщини  | 19-27
«Фехервар» приймав «Академію Пушкаша» у матчі 4-го туру чемпіонату Угорщини.

Чемпіонат Угорщини, 4-й тур

Фехервар – Академія Пушкаша – 3:1

Голи: Ніколич, 27, Петряк, 85, Зівзівадзе, 90+1 – Кнежевич, 57

Фехервар вдома приймав Академію Пушкаша. Господарі матчу розпочали активно та в середині тайму забили м'яч. Варто відзначити, що гра була досить жорсткою, адже лише у першому таймі арбітр роздав по 2 жовті картки.

По перерві поєдинок став ще яскравішим. Гості зрівняли рахунок на 57 хвилині, а гра йшла до нічиє. Проте Іван Петряк вивів Фехервар вперед на 85 хвилині, а одноклубник українця на 90+1 поставив жирну крапку – 3:1 у яскравому матчі.

Завдяки цій перемозі команда Петряка тимчасово виходить на першу сходинку, маючи у своєму активі 8 пунктів. Фехервар наразі випереджає Ференцварош Реброва, проте у нього є матч в запасі. Академія Пушкаша з шістьма очками посідає 4 місце.