«Динамо» - «АЗ»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

Футбол України 14 Вересня, 20:28 2662
«Динамо» - «АЗ»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса
​Відомий український журналіст-інсайдер Ігор Бурбас склав прогноз на матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «АЗ» Алкмар.

У київського «Динамо» настає найбільш відповідальний період сезону – це відбір до турніру, який багато в чому визначить подальші перспективи.

Вихід до Ліги чемпіонів – це від 15 до 35 мільйонів євро, які точно зайвими не будуть і підуть на розвиток клубу, кадрове підсилення. Словом, річний бюджет.

Перший суперник – це «АЗ». Клуб без яскраво виділених зірок. І колективізмом якраз вимірюється його потужність. Минулого сезону алкмарці замахнулися на чемпіонство у Нідерландах. І лише дочасне завершення сезону через пандемію коронавірусу завадило цьому.

У міжсезоння команда запросила кілька нових футболістів. Але що головніше – зберегла кістяк, який готовий до серйозних завдань. І насторожує передусім те, що цей склад абсолютно збалансований. У попередньому сезоні команда багато забивала і найменше у лізі пропускала.

І щось підказує мені: аби виграти в «АЗ», киянам доведеться постаратися з реалізацією. Тому у сподіваннях перемоги в основний час ставлю на «Динамо» у матчі з двома або більше голами. 2,62 – доволі непоганий коефіцієнт, аби примножити свій капітал.