Футбол України 16 Вересня, 18:36 2786
«Динамо» – АЗ: Буяльський оцінив виступ Караваєва та Миколенка на невластивих позиціях | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився враженнями від перемоги над АЗ Алкмаар (2:0) та оцінив майбутнього суперника у кваліфікації Ліги чемпіонів – бельгійський «Гент».
«Після вчорашньої перемоги у нас усіх гарний настрій, але багато часу для радості немає – уже від сьогодні почнемо безпосередню підготовку до наступного матчу чемпіонату України проти ФК Львів.

Ми спочатку планували так будувати гру, оскільки детально розбирали попередні матчі суперника і знали, що, як правило, вони особливо добре грають у першому таймі – агресивно, щільно, накриваючи суперника. Тому на початку нам було непросто.

Крім того, протистояння складалося всього з одного матчу, тож ціна помилки була занадто високою, тому до перерви і ми, і вони грали дуже обережно, боячись показувати відкритий футбол. А у другому таймі, коли у гостей залишилося менше сил, у нас з'явилися зони, і ми змогли двічі забити.

Виступ Караваєва та Миколенка на невластивих позиціях? Караваєв вже багато разів грав на позиції лівого захисника. Такі перестановки – рішення тренерського штабу. Я б сказав, що усі хлопці молодці, вся команда зіграла добре, терпіла і в результаті досягла важливої перемоги.

Чи знаю щось про Гент? Ні, знаю тільки, що там грають наші хлопці – футболісти збірної України: Яремчук, Безус, Пластун. Буду радий їх бачити. Чи цікаво зіграти проти них? Важливо не стільки це, скільки те, що ми повинні перемогти і пройти до групового етапу. Для цього необхідно постаратися добре зіграти на виїзді в першому матчі і закріпити успіх удома в матчі-відповіді», – поділився Буяльський в коментарі офіційному сайту Динамо.