«Динамо» стоїть на своєму. Стали відомі деталі переговорів по Супрязі

Футбол України 16 Вересня, 18:38 3746
«Динамо» стоїть на своєму. Стали відомі деталі переговорів по Супрязі
«Болонья» зробила вже не одну реальну спробу домовитися про перехід 20-річного форварда.

«Динамо» продовжує наполегливо стояти на своєму в переговорах з «Болоньєю» по переходу форварда Владислава Супряги, повідомляє Il Resto del Carlino.

За даними джерела, італійський клуб дійсно вже кілька разів робив спроби домовитися з «біло-синіми», але всі вони зазнали краху, незважаючи на те, що «Болонья» вже отримала згоду на перехід від самого футболіста.

Зокрема, «Болонья» хотіла підписати Супрягу спершу за 6, а потім за 10 мільйонів євро. Що правда, в обох випадках мова йшла про оренду із зобов'язанням викупу. Наприклад, дві останні пропозиції італійців, які були відкинуті «Динамо», передбачали оренду за 2 мільйони євро і зобов'язання викупити контракт Супряги через рік за 8 мільйонів, а також оренду за 3 мільйони з зобов'язанням подальшого викупу за 7 мільйонів.

Керівництво «Динамо» чітко стоїть на своєму в небажанні відпускати Супрягу, або ж готове вести мову про продаж форварда, але за умови повної одномоментної виплати всієї компенсації відразу після підписання відповідного договору.

Не полегшує для «Болоньї» ситуацію і прохід «Динамо» в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Найімовірніше, в разі виходу «біло-синіх» в груповий раунд, український клуб навідріз відмовиться від запитів по відходу Супряги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Болонья» може переключитися на альтернативні варіанти - Влаховича з «Фіорентини» та Понсе з московського «Спартака».