Відпочивати ніколи: «Динамо» готується до важливих вересневих матчів

Динамо Київ 17 Вересня, 21:33 3891
Відпочивати ніколи: «Динамо» готується до важливих вересневих матчів | 19-27
Після яскравої перемоги над АЗ Алкмар, яка принесла київському «Динамо» путівку до раунду плей-оф Ліги чемпіонів, часу на те, аби святкувати чи відпочивати у команди немає.

Вже на наступний день після матчу на «Олімпійському» робота на клубній базі в Конча-Заспі продовжилася – одна група гравців тренувалася, на іншу чекали відновлювальні процедури.

«Біло-сині» вже увійшли до насиченого графіку матчів, зігравши у вересні з «Десною» та АЗ, і до наступного вікна на матчі збірних – початку жовтня, команда буде проводити по дві гри на тиждень, причому попереду у киян найважливіші матчі проти бельгійського «Гента», на підготовку і вивчення якого у команди зовсім небагато часу.У четвер команда зібралася після обіду, а ввечері провела повноцінне двогодинне заняття, у якому взяли участь всі гравці, які тренуються в загальній групі.

Не зіпсував плани і графік команди і рясний дощ, який сьогодні пройшов у Києві, проте виявився короткочасним. Перед початком заняття Мірча Луческу зібрав команду на полі та оголосив план роботи на вечір. Також команда привітала двох адміністраторів першої команди, які давно працюють в «Динамо» і відзначають сьогодні день народження – Пилипа Репетило і Олександра Лемішка.Все тренування було ігровим, «біло-сині» під чітким керівництвом Мірчі Луческу відпрацьовували ігрові взаємодії й тактичні аспекти.