«Колос» здобуває історичну перемогу у своєму першому ж матчі у Лізі Європи

Світовий футбол 17 Вересня, 23:04 4269
«Колос» здобуває історичну перемогу у своєму першому ж матчі у Лізі Європи | 19-27
Від группового етапу Ліги Європи команду відділяє двобій проти хорватської «Рієки»

«Аріс» (Салоніки) 1-2 «Колос» (Ковалівка)

Гама 55 - Новак 47, Антюх 63

Усі 11 гравців у складі ковалівського клубу мають українське громадянство.

Євген Новак відкрив рахунок для «Колоса» в грі проти «Аріса» на 47-й хвилині.

Екс-гравець «Дніпра» Бруну Гама зрівняв рахунок для «Аріса» в грі проти «Колоса» на 55-й хвилині.

Денис Антюх вивів «Колос» вперед у грі проти «Аріса» на 63-й хвилині, гол став вирішальним у цій зустрічі.

У матчі відбулося ще одна знаменна подія. За клуб з Ковалівки дебютував Євген Селезньов.

35-річний форвард, який недавно підписав контракт з «Колосом», вийшов на заміну на 64-й хвилині замість Володимира Лисенка. На той момент рахунок вже був 2:1 на користь «Колоса».

У наступному раунді кваліфікації Ліги Європи команда з Київської області зіграє з хорватською «Рієкою». Матч пройде на виїзді 24 вересня.