Динамо Київ 19 Вересня, 13:31 4276
U19. Відбитий пенальті та вилучення тренера - «Динамо» вирвало перемогу над «Львовом» на останній хвилині | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У суботу, 19 вересня, юнацька команда «Динамо» провела матч третього туру чемпіонату України серед команд U19. У цей день підопічні Ігоря Костюка зустрілися з ФК «Львів», який наша команда приймала на клубній базі «Динамо» у Віті-Литовській.

Гру юні динамівці розпочали традиційно активно, з перших хвилин прибравши м’яч до своїх ніг та почавши будувати свої атаки. Вже на сьомій хвилині біля воріт гостей виник перший небезпечний момент, коли після навісу з правого флангу та ударом Ваната головою м’яч влучив у стійку.

Однак першу реальну нагоду відкрити рахунок мали гості. Під час їх контратаки на 14-й хвилині арбітр зафіксував фол динамівця Опанасенка за поштовх Ювхимця, який був першим на м’ячі, та призначив пенальті у ворота «Динамо». Але динамівський голкіпер Денис Ігнатенко виграв дуель у Василя Танчака, намертво зафіксувавши м’яч у руках після удару з 11-метрової позначки.

Епізод з призначенням пенальті завів динамівців, і в середині тайму у штрафному майданчику львів’ян та на підступах до нього було гаряче. Найбільше небезпеки створював опорний півзахисник Володимир Бражко, який бив і з близької відстані, і з середньої, і замикав подачу з кутового. Однак львів’яни, які минулого сезону у чемпіонаті U19 пропустили від киян 8 м’ячів за два матчі, все ж встояли до перерви.

А на початку другого тайму гості почали відповідати «біло-синім» своїми атаками. М’яч у першій третині тайму майже не тримався у середині поля, команди відповідали атакою на атаку. Тим більш дивним виглядав рахунок на табло, який так і не змінювався зі стартового свистка.

Поступово львів’яни відійшли до власних воріт, зосередившись на контратаках, які, до слова, були досить гострими, а динамівці пішли вперед усім складом і мали не одну нагоду, аби відкрити лік своїм голам. Ванат, Блізніченко, той таки Бражко мали реальні гольові нагоди біля воріт «Львова». У середині тайму Ігор Костюк кинув у бій другого центрального форварда, випустивши на поле Кирила Попова.

І ця заміна виявилася результативною. На 89-й хвилині львів’яни пішли великими силами на половину поля динамівців на штрафний удар з лівого флангу. Після навісу до штрафного майданчика Ігнатенко заволодів м’ячем та швидко ввів його у гру. Далі слідував вертикальний пас Блізніченка на Попова, який з середини поля втік від опонента, протягнув м’яч та відкотив уздовж лінії штрафного майданчика правіше на Юрія Тлумака, який ударом у дотик лівою переграв голкіпера, який вийшов із воріт – м’яч від стійки залетів до сітки!