Світовий футбол 19 Вересня, 17:44 1179
«Ференцварош» оформив нищівну перемогу в Кубку Угорщини – Зубков голом та яскравим перфомансом долучився до погрому  | 19-27
«Ференцварош» під керівництвом Сергія Реброва каменя на камені не залишив від «Рачкеве» в рамках 1/64 фіналу Кубка Угорщини.

Кубок Угорщини 2020/21, 1/64 фіналу

Рачкеве – Ференцварош – 1:6

Голи: Марковіч, 86 – Батуріна, 17, 52, Катона, 32, Зубков, 55, Варга, 81, Шкварка,82

Ференцварош відкрив рахунок в матчі на 17 хвилині після класної комбінації та точного удару Батуріни. Катона до перерви подвоїв перевагу підопічних Реброва, а по перерві Батуріна та Зубков зробили рахунок розгромним. Кінцівка матчу вийшла також результативною – Варга та Шкварка забили по голу за 2 хвилини, а Марковіч зумів забити гол престижу.

Зазначимо, що Зубков провів на полі увесь матч та окрім забитого гола мав ще кілька непоганих нагод, а також допомагав їх створювати партнерам. Інший українець Ференцвароша, Ігор Харатін, не з'явився на полі після виснажливого поєдинку в Лізі чемпіонів проти загребського Динамо.